
Sa vad ce e aici...1802 visningarDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Un OM o VIZIUNE...2212 visningarPlimbare in Herastrau
|
|

Voi n-ati auzit pana acum ca iarna e frig?1818 visningarLa plimbare, iarna, prin Parcul Carol
|
|

1978 visningarCe face Honey face si OMUL
|
|

Hei! Chiar imi place sa merg prin zapada.1836 visningarVacanta de Revelion 2009/2010
|
|

Ce tare e chestia asta...1498 visningarDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Ce m-au plictisit astia cu stirile lor...1866 visningarCaldurica si Papica
|
|

Stai ca am vazut ceva acolo...1865 visningarDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|