
OMUL - Explorator...Št. ogledov:2186Oare cat le-a luat astora sa puna atatea butoane verzi aici?
|
|

Ce tare e chestia asta...Št. ogledov:1502De ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Stai ca am vazut ceva acolo...Št. ogledov:1869De ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Stiu. Vreti sa vad cum e sa fii inzapezit...Št. ogledov:1979Vacanta de Revelion 2009/2010
|
|

Voi n-ati auzit pana acum ca iarna e frig?Št. ogledov:1826La plimbare, iarna, prin Parcul Carol
|
|

Ai ceva la ochi?Št. ogledov:1996Vacanta de Revelion 2009/2010
|
|

GRRRRR!!!! sunt un LEU!Št. ogledov:2088De ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Cred ca are gust bun, nu-i asa?Št. ogledov:1709De ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|