
Luati-l de pe mineeeeee!!!!!Št. ogledov:1988De ziua lui Vladimir care implinea 1 an (št. ocen:3)
|
|

Un OM o VIZIUNE...Št. ogledov:2207Plimbare in Herastrau  (št. ocen:2)
|
|

Ce m-au plictisit astia cu stirile lor...Št. ogledov:1862Caldurica si Papica (št. ocen:4)
|
|

Stai sa vad in ce nor sa te arunc...Št. ogledov:1949De ziua lui Vladimir care implinea 1 an (št. ocen:3)
|
|

Voi n-ati auzit pana acum ca iarna e frig?Št. ogledov:1814La plimbare, iarna, prin Parcul Carol (št. ocen:2)
|
|

Mami, tu vezi ce dau astia pe Realitatea?Št. ogledov:1899Caldurica si papica (št. ocen:4)
|
|

GRRRRR!!!! sunt un LEU!Št. ogledov:2062De ziua lui Vladimir care implinea 1 an (št. ocen:3)
|
|

Mami, eu cred ca am ceva cald aici... jos...Št. ogledov:2287Vacanta de Revelion 2009/2010 (št. ocen:6)
|
|

Stiu. Vreti sa vad cum e sa fii inzapezit...Št. ogledov:1963Vacanta de Revelion 2009/2010 (št. ocen:2)
|
|

OMUL - Explorator...Št. ogledov:2169Oare cat le-a luat astora sa puna atatea butoane verzi aici?  (št. ocen:1)
|
|

Be my BackupŠt. ogledov:2319OMUL si cel mai bun Prieten al lui.  (št. ocen:1)
|
|

Ai ceva la ochi?Št. ogledov:1977Vacanta de Revelion 2009/2010 (št. ocen:1)
|
|
| Št. slik:14 (št. strani:2) |
 |
1 |  |
|