
Luati-l de pe mineeeeee!!!!!1986 MegtekintésDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an (3 Szavazat)
|
|

Un OM o VIZIUNE...2206 MegtekintésPlimbare in Herastrau  (2 Szavazat)
|
|

Ce m-au plictisit astia cu stirile lor...1861 MegtekintésCaldurica si Papica (4 Szavazat)
|
|

Stai sa vad in ce nor sa te arunc...1947 MegtekintésDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an (3 Szavazat)
|
|

Voi n-ati auzit pana acum ca iarna e frig?1813 MegtekintésLa plimbare, iarna, prin Parcul Carol (2 Szavazat)
|
|

Mami, tu vezi ce dau astia pe Realitatea?1899 MegtekintésCaldurica si papica (4 Szavazat)
|
|

GRRRRR!!!! sunt un LEU!2060 MegtekintésDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an (3 Szavazat)
|
|

Mami, eu cred ca am ceva cald aici... jos...2285 MegtekintésVacanta de Revelion 2009/2010 (6 Szavazat)
|
|

Stiu. Vreti sa vad cum e sa fii inzapezit...1961 MegtekintésVacanta de Revelion 2009/2010 (2 Szavazat)
|
|

OMUL - Explorator...2168 MegtekintésOare cat le-a luat astora sa puna atatea butoane verzi aici?  (1 Szavazat)
|
|

Be my Backup2318 MegtekintésOMUL si cel mai bun Prieten al lui.  (1 Szavazat)
|
|

Ai ceva la ochi?1977 MegtekintésVacanta de Revelion 2009/2010 (1 Szavazat)
|
|
| 14 fájl 2 oldalon |
 |
1 |  |
|