
Luati-l de pe mineeeeee!!!!!1986 katseluaDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an (3 ääntä)
|
|

Un OM o VIZIUNE...2206 katseluaPlimbare in Herastrau  (2 ääntä)
|
|

Ce m-au plictisit astia cu stirile lor...1861 katseluaCaldurica si Papica (4 ääntä)
|
|

Stai sa vad in ce nor sa te arunc...1947 katseluaDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an (3 ääntä)
|
|

Voi n-ati auzit pana acum ca iarna e frig?1813 katseluaLa plimbare, iarna, prin Parcul Carol (2 ääntä)
|
|

Mami, tu vezi ce dau astia pe Realitatea?1899 katseluaCaldurica si papica (4 ääntä)
|
|

GRRRRR!!!! sunt un LEU!2060 katseluaDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an (3 ääntä)
|
|

Mami, eu cred ca am ceva cald aici... jos...2285 katseluaVacanta de Revelion 2009/2010 (6 ääntä)
|
|

Stiu. Vreti sa vad cum e sa fii inzapezit...1961 katseluaVacanta de Revelion 2009/2010 (2 ääntä)
|
|

OMUL - Explorator...2168 katseluaOare cat le-a luat astora sa puna atatea butoane verzi aici?  (1 ääntä)
|
|

Be my Backup2318 katseluaOMUL si cel mai bun Prieten al lui.  (1 ääntä)
|
|

Ai ceva la ochi?1977 katseluaVacanta de Revelion 2009/2010 (1 ääntä)
|
|
| 14 kuvaa 2 sivulla |
 |
1 |  |
|