
Luati-l de pe mineeeeee!!!!!1988 x bekekenDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an (3 stemmen)
|
|

Un OM o VIZIUNE...2207 x bekekenPlimbare in Herastrau  (2 stemmen)
|
|

Ce m-au plictisit astia cu stirile lor...1862 x bekekenCaldurica si Papica (4 stemmen)
|
|

Stai sa vad in ce nor sa te arunc...1949 x bekekenDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an (3 stemmen)
|
|

Voi n-ati auzit pana acum ca iarna e frig?1814 x bekekenLa plimbare, iarna, prin Parcul Carol (2 stemmen)
|
|

Mami, tu vezi ce dau astia pe Realitatea?1899 x bekekenCaldurica si papica (4 stemmen)
|
|

GRRRRR!!!! sunt un LEU!2062 x bekekenDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an (3 stemmen)
|
|

Mami, eu cred ca am ceva cald aici... jos...2287 x bekekenVacanta de Revelion 2009/2010 (6 stemmen)
|
|

Stiu. Vreti sa vad cum e sa fii inzapezit...1963 x bekekenVacanta de Revelion 2009/2010 (2 stemmen)
|
|

OMUL - Explorator...2169 x bekekenOare cat le-a luat astora sa puna atatea butoane verzi aici?  (1 stemmen)
|
|

Be my Backup2318 x bekekenOMUL si cel mai bun Prieten al lui.  (1 stemmen)
|
|

Ai ceva la ochi?1977 x bekekenVacanta de Revelion 2009/2010 (1 stemmen)
|
|
| 14 bestanden op 2 pagina(s) |
 |
1 |  |
|