
Luati-l de pe mineeeeee!!!!!2034 vaatamistDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an (3 häält)
|
|

Un OM o VIZIUNE...2239 vaatamistPlimbare in Herastrau  (2 häält)
|
|

Ce m-au plictisit astia cu stirile lor...1891 vaatamistCaldurica si Papica (4 häält)
|
|

Stai sa vad in ce nor sa te arunc...1998 vaatamistDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an (3 häält)
|
|

Voi n-ati auzit pana acum ca iarna e frig?1828 vaatamistLa plimbare, iarna, prin Parcul Carol (2 häält)
|
|

Mami, tu vezi ce dau astia pe Realitatea?1932 vaatamistCaldurica si papica (4 häält)
|
|

GRRRRR!!!! sunt un LEU!2114 vaatamistDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an (3 häält)
|
|

Mami, eu cred ca am ceva cald aici... jos...2327 vaatamistVacanta de Revelion 2009/2010 (6 häält)
|
|

Stiu. Vreti sa vad cum e sa fii inzapezit...1979 vaatamistVacanta de Revelion 2009/2010 (2 häält)
|
|

OMUL - Explorator...2186 vaatamistOare cat le-a luat astora sa puna atatea butoane verzi aici?  (1 häält)
|
|

Be my Backup2334 vaatamistOMUL si cel mai bun Prieten al lui.  (1 häält)
|
|

Ai ceva la ochi?2014 vaatamistVacanta de Revelion 2009/2010 (1 häält)
|
|
| 14 faili 2 lehel |
 |
1 |  |
|