
Luati-l de pe mineeeeee!!!!!1990 vizionăriDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an (3 vot(uri) )
|
|

Un OM o VIZIUNE...2210 vizionăriPlimbare in Herastrau  (2 vot(uri) )
|
|

Ce m-au plictisit astia cu stirile lor...1862 vizionăriCaldurica si Papica (4 vot(uri) )
|
|

Stai sa vad in ce nor sa te arunc...1952 vizionăriDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an (3 vot(uri) )
|
|

Voi n-ati auzit pana acum ca iarna e frig?1814 vizionăriLa plimbare, iarna, prin Parcul Carol (2 vot(uri) )
|
|

Mami, tu vezi ce dau astia pe Realitatea?1900 vizionăriCaldurica si papica (4 vot(uri) )
|
|

GRRRRR!!!! sunt un LEU!2063 vizionăriDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an (3 vot(uri) )
|
|

Mami, eu cred ca am ceva cald aici... jos...2289 vizionăriVacanta de Revelion 2009/2010 (6 vot(uri) )
|
|

Stiu. Vreti sa vad cum e sa fii inzapezit...1969 vizionăriVacanta de Revelion 2009/2010 (2 vot(uri) )
|
|

OMUL - Explorator...2172 vizionăriOare cat le-a luat astora sa puna atatea butoane verzi aici?  (1 vot(uri) )
|
|

Be my Backup2323 vizionăriOMUL si cel mai bun Prieten al lui.  (1 vot(uri) )
|
|

Ai ceva la ochi?1981 vizionăriVacanta de Revelion 2009/2010 (1 vot(uri) )
|
|
| 14 imagine(i) în 2 pagină(i) |
 |
1 |  |
|