
Luati-l de pe mineeeeee!!!!!2034 shikimeDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an (3 vota)
|
|

Un OM o VIZIUNE...2239 shikimePlimbare in Herastrau  (2 vota)
|
|

Ce m-au plictisit astia cu stirile lor...1897 shikimeCaldurica si Papica (4 vota)
|
|

Stai sa vad in ce nor sa te arunc...1998 shikimeDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an (3 vota)
|
|

Voi n-ati auzit pana acum ca iarna e frig?1841 shikimeLa plimbare, iarna, prin Parcul Carol (2 vota)
|
|

Mami, tu vezi ce dau astia pe Realitatea?1941 shikimeCaldurica si papica (4 vota)
|
|

GRRRRR!!!! sunt un LEU!2118 shikimeDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an (3 vota)
|
|

Mami, eu cred ca am ceva cald aici... jos...2327 shikimeVacanta de Revelion 2009/2010 (6 vota)
|
|

Stiu. Vreti sa vad cum e sa fii inzapezit...1979 shikimeVacanta de Revelion 2009/2010 (2 vota)
|
|

OMUL - Explorator...2195 shikimeOare cat le-a luat astora sa puna atatea butoane verzi aici?  (1 vota)
|
|

Be my Backup2343 shikimeOMUL si cel mai bun Prieten al lui.  (1 vota)
|
|

Ai ceva la ochi?2025 shikimeVacanta de Revelion 2009/2010 (1 vota)
|
|
| 14 fotografi në 2 faqe(s) |
 |
1 |  |
|