
Cred ca are gust bun, nu-i asa?1708 golwgDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Oare cum vine asta?1838 golwgDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Ce tare e chestia asta...1501 golwgDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Stai ca am vazut ceva acolo...1869 golwgDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Sa vad ce e aici...1806 golwgDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Tatiiii... vino sa iti arat ceva...1863 golwgDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Luati-l de pe mineeeeee!!!!!2015 golwgDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

GRRRRR!!!! sunt un LEU!2088 golwgDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Acum vin...1432 golwgDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Stai sa vad in ce nor sa te arunc...1981 golwgDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|
|
|
|
|