
Voi n-ati auzit pana acum ca iarna e frig?1817 golwgLa plimbare, iarna, prin Parcul Carol
|
|

Mami, tu vezi ce dau astia pe Realitatea?1902 golwgCaldurica si papica
|
|

Ce m-au plictisit astia cu stirile lor...1866 golwgCaldurica si Papica
|
|

Cred ca are gust bun, nu-i asa?1708 golwgDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Ce tare e chestia asta...1498 golwgDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Stai ca am vazut ceva acolo...1865 golwgDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Stai sa vad in ce nor sa te arunc...1958 golwgDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|
|
|
|