
Voi n-ati auzit pana acum ca iarna e frig?1818 Lần xemLa plimbare, iarna, prin Parcul Carol
|
|

Mami, tu vezi ce dau astia pe Realitatea?1902 Lần xemCaldurica si papica
|
|

Ce m-au plictisit astia cu stirile lor...1866 Lần xemCaldurica si Papica
|
|

Cred ca are gust bun, nu-i asa?1708 Lần xemDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Ce tare e chestia asta...1498 Lần xemDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Stai ca am vazut ceva acolo...1865 Lần xemDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Stai sa vad in ce nor sa te arunc...1958 Lần xemDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|
|
|
|