
Voi n-ati auzit pana acum ca iarna e frig?sudah 1818 kali dilihatLa plimbare, iarna, prin Parcul Carol
|
|

Mami, tu vezi ce dau astia pe Realitatea?sudah 1902 kali dilihatCaldurica si papica
|
|

Ce m-au plictisit astia cu stirile lor...sudah 1866 kali dilihatCaldurica si Papica
|
|

Cred ca are gust bun, nu-i asa?sudah 1708 kali dilihatDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Ce tare e chestia asta...sudah 1498 kali dilihatDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Stai ca am vazut ceva acolo...sudah 1865 kali dilihatDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Stai sa vad in ce nor sa te arunc...sudah 1958 kali dilihatDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|
|
|
|