
Voi n-ati auzit pana acum ca iarna e frig?1814 vaatamistLa plimbare, iarna, prin Parcul Carol
|
|

Mami, tu vezi ce dau astia pe Realitatea?1900 vaatamistCaldurica si papica
|
|

Ce m-au plictisit astia cu stirile lor...1862 vaatamistCaldurica si Papica
|
|

Cred ca are gust bun, nu-i asa?1708 vaatamistDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Ce tare e chestia asta...1498 vaatamistDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Stai ca am vazut ceva acolo...1865 vaatamistDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Stai sa vad in ce nor sa te arunc...1952 vaatamistDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|
|
|
|