
Voi n-ati auzit pana acum ca iarna e frig?1826 shikimeLa plimbare, iarna, prin Parcul Carol
|
|

Mami, tu vezi ce dau astia pe Realitatea?1930 shikimeCaldurica si papica
|
|

Ce m-au plictisit astia cu stirile lor...1889 shikimeCaldurica si Papica
|
|

Un OM o VIZIUNE...2222 shikimePlimbare in Herastrau
|
|

OMUL - Explorator...2185 shikimeOare cat le-a luat astora sa puna atatea butoane verzi aici?
|
|

Urmarile unui plonjon in viata2083 shikimeNoroc ca m-a oprit asfaltul
|
|

Neconventional2189 shikime
|
|

2008 shikimeCe face Honey face si OMUL
|
|

Be my Backup2334 shikimeOMUL si cel mai bun Prieten al lui.
|
|

Ai ceva la ochi?1995 shikimeVacanta de Revelion 2009/2010
|
|

Hmmm.... Ce chestie... Inca o pereche de ochi...1808 shikimeVacanta de Revelion 2009/2010
|
|

Mami, eu cred ca am ceva cald aici... jos...2318 shikimeVacanta de Revelion 2009/2010
|
|
| 24 fotografi në 2 faqe(s) |
 |
1 |  |
|