
Ce m-au plictisit astia cu stirile lor...1866 golwgCaldurica si Papica
|
|

Oare cum vine asta?1838 golwgDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Stai sa vad in ce nor sa te arunc...1958 golwgDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Stai ca am vazut ceva acolo...1869 golwgDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Hei! Chiar imi place sa merg prin zapada.1839 golwgVacanta de Revelion 2009/2010
|
|

Stiu. Vreti sa vad cum e sa fii inzapezit...1978 golwgVacanta de Revelion 2009/2010
|
|

Mami, eu cred ca am ceva cald aici... jos...2293 golwgVacanta de Revelion 2009/2010
|
|

Luati-l de pe mineeeeee!!!!!1993 golwgDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|