
Hmmm.... Ce chestie... Inca o pereche de ochi...1808 golwgVacanta de Revelion 2009/2010
|
|

Stai sa vad in ce nor sa te arunc...1990 golwgDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Un OM o VIZIUNE...2222 golwgPlimbare in Herastrau
|
|

Ce m-au plictisit astia cu stirile lor...1889 golwgCaldurica si Papica
|
|

Ai ceva la ochi?1995 golwgVacanta de Revelion 2009/2010
|
|

Urmarile unui plonjon in viata2083 golwgNoroc ca m-a oprit asfaltul
|
|

Mami, eu cred ca am ceva cald aici... jos...2315 golwgVacanta de Revelion 2009/2010
|
|

Cred ca are gust bun, nu-i asa?1708 golwgDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|