
Cred ca are gust bun, nu-i asa?Št. ogledov:1708De ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Voi n-ati auzit pana acum ca iarna e frig?Št. ogledov:1826La plimbare, iarna, prin Parcul Carol
|
|

Hmmm.... Ce chestie... Inca o pereche de ochi...Št. ogledov:1808Vacanta de Revelion 2009/2010
|
|

Ce m-au plictisit astia cu stirile lor...Št. ogledov:1889Caldurica si Papica
|
|

Tatiiii... vino sa iti arat ceva...Št. ogledov:1874De ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Št. ogledov:2008Ce face Honey face si OMUL
|
|

Oare cum vine asta?Št. ogledov:1838De ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Stiu. Vreti sa vad cum e sa fii inzapezit...Št. ogledov:1978Vacanta de Revelion 2009/2010
|
|