
Un OM o VIZIUNE...2222 odsłonPlimbare in Herastrau
|
|

Hei! Chiar imi place sa merg prin zapada.1849 odsłonVacanta de Revelion 2009/2010
|
|

OMUL - Explorator...2185 odsłonOare cat le-a luat astora sa puna atatea butoane verzi aici?
|
|

Stai ca am vazut ceva acolo...1869 odsłonDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Ce m-au plictisit astia cu stirile lor...1889 odsłonCaldurica si Papica
|
|

Hmmm.... Ce chestie... Inca o pereche de ochi...1808 odsłonVacanta de Revelion 2009/2010
|
|

Mami, tu vezi ce dau astia pe Realitatea?1929 odsłonCaldurica si papica
|
|

Stai sa vad in ce nor sa te arunc...1986 odsłonDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|