
Stai sa vad in ce nor sa te arunc...1958 x angesehenDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Mami, eu cred ca am ceva cald aici... jos...2293 x angesehenVacanta de Revelion 2009/2010
|
|

Cred ca are gust bun, nu-i asa?1708 x angesehenDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Oare cum vine asta?1838 x angesehenDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Urmarile unui plonjon in viata2071 x angesehenNoroc ca m-a oprit asfaltul
|
|

GRRRRR!!!! sunt un LEU!2066 x angesehenDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Hmmm.... Ce chestie... Inca o pereche de ochi...1801 x angesehenVacanta de Revelion 2009/2010
|
|

1981 x angesehenCe face Honey face si OMUL
|
|