
Stai ca am vazut ceva acolo...1869 x bekekenDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Voi n-ati auzit pana acum ca iarna e frig?1820 x bekekenLa plimbare, iarna, prin Parcul Carol
|
|

Stiu. Vreti sa vad cum e sa fii inzapezit...1978 x bekekenVacanta de Revelion 2009/2010
|
|

Hei! Chiar imi place sa merg prin zapada.1841 x bekekenVacanta de Revelion 2009/2010
|
|

Mami, tu vezi ce dau astia pe Realitatea?1903 x bekekenCaldurica si papica
|
|

Tatiiii... vino sa iti arat ceva...1857 x bekekenDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Stai sa vad in ce nor sa te arunc...1958 x bekekenDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Un OM o VIZIUNE...2213 x bekekenPlimbare in Herastrau
|
|