
Mami, eu cred ca am ceva cald aici... jos...2318 golwgVacanta de Revelion 2009/2010
|
|

Tatiiii... vino sa iti arat ceva...1873 golwgDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Stai ca am vazut ceva acolo...1869 golwgDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Hei! Chiar imi place sa merg prin zapada.1849 golwgVacanta de Revelion 2009/2010
|
|

Luati-l de pe mineeeeee!!!!!2026 golwgDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Urmarile unui plonjon in viata2083 golwgNoroc ca m-a oprit asfaltul
|
|

Acum vin...1432 golwgDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Be my Backup2334 golwgOMUL si cel mai bun Prieten al lui.
|
|