
Hei! Chiar imi place sa merg prin zapada.1849 visningarVacanta de Revelion 2009/2010
|
|

Luati-l de pe mineeeeee!!!!!2026 visningarDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Mami, eu cred ca am ceva cald aici... jos...2318 visningarVacanta de Revelion 2009/2010
|
|

Neconventional2188 visningar
|
|

Voi n-ati auzit pana acum ca iarna e frig?1826 visningarLa plimbare, iarna, prin Parcul Carol
|
|

Stai ca am vazut ceva acolo...1869 visningarDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Oare cum vine asta?1838 visningarDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Stai sa vad in ce nor sa te arunc...1993 visningarDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|