
Acum vin...Št. ogledov:1433De ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Ce tare e chestia asta...Št. ogledov:1501De ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Stai sa vad in ce nor sa te arunc...Št. ogledov:1995De ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Mami, tu vezi ce dau astia pe Realitatea?Št. ogledov:1930Caldurica si papica
|
|

Cred ca are gust bun, nu-i asa?Št. ogledov:1708De ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

NeconventionalŠt. ogledov:2192
|
|

Mami, eu cred ca am ceva cald aici... jos...Št. ogledov:2321Vacanta de Revelion 2009/2010
|
|

Voi n-ati auzit pana acum ca iarna e frig?Št. ogledov:1826La plimbare, iarna, prin Parcul Carol
|
|