
Mami, tu vezi ce dau astia pe Realitatea?1929 katseluaCaldurica si papica
|
|

Hei! Chiar imi place sa merg prin zapada.1849 katseluaVacanta de Revelion 2009/2010
|
|

Voi n-ati auzit pana acum ca iarna e frig?1826 katseluaLa plimbare, iarna, prin Parcul Carol
|
|

Hmmm.... Ce chestie... Inca o pereche de ochi...1808 katseluaVacanta de Revelion 2009/2010
|
|

Oare cum vine asta?1838 katseluaDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

OMUL - Explorator...2185 katseluaOare cat le-a luat astora sa puna atatea butoane verzi aici?
|
|

Neconventional2185 katselua
|
|

Acum vin...1432 katseluaDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|