
Cred ca are gust bun, nu-i asa?1708 viewsDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Be my Backup2334 viewsOMUL si cel mai bun Prieten al lui.
|
|

Sa vad ce e aici...1807 viewsDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Tatiiii... vino sa iti arat ceva...1878 viewsDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Un OM o VIZIUNE...2222 viewsPlimbare in Herastrau
|
|

Mami, eu cred ca am ceva cald aici... jos...2321 viewsVacanta de Revelion 2009/2010
|
|

Hmmm.... Ce chestie... Inca o pereche de ochi...1808 viewsVacanta de Revelion 2009/2010
|
|

Stiu. Vreti sa vad cum e sa fii inzapezit...1979 viewsVacanta de Revelion 2009/2010
|
|