
Stai ca am vazut ceva acolo...1869 aldiz ikusiaDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Cred ca are gust bun, nu-i asa?1708 aldiz ikusiaDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

GRRRRR!!!! sunt un LEU!2088 aldiz ikusiaDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Voi n-ati auzit pana acum ca iarna e frig?1826 aldiz ikusiaLa plimbare, iarna, prin Parcul Carol
|
|

Luati-l de pe mineeeeee!!!!!2017 aldiz ikusiaDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Neconventional2179 aldiz ikusia
|
|

1996 aldiz ikusiaCe face Honey face si OMUL
|
|

Stiu. Vreti sa vad cum e sa fii inzapezit...1978 aldiz ikusiaVacanta de Revelion 2009/2010
|
|