
2011 shikimeCe face Honey face si OMUL
|
|

Voi n-ati auzit pana acum ca iarna e frig?1826 shikimeLa plimbare, iarna, prin Parcul Carol
|
|

Urmarile unui plonjon in viata2083 shikimeNoroc ca m-a oprit asfaltul
|
|

GRRRRR!!!! sunt un LEU!2088 shikimeDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|

Be my Backup2334 shikimeOMUL si cel mai bun Prieten al lui.
|
|

Hmmm.... Ce chestie... Inca o pereche de ochi...1808 shikimeVacanta de Revelion 2009/2010
|
|

Hei! Chiar imi place sa merg prin zapada.1850 shikimeVacanta de Revelion 2009/2010
|
|

Luati-l de pe mineeeeee!!!!!2031 shikimeDe ziua lui Vladimir care implinea 1 an
|
|